Prawdziwy ogień!

Odsłony: 1267

{jcomments on}Prawdziwy ogień!

„I’m your Venus, I’m your fire, your desire”. Tak w niedzielę, podczas rozgrzewki, zaczął zespół Horyzont. I rzeczywiście, po chwili okazało się, że w muzykach tkwi prawdziwy ogień. Zespół powstał w 2009 roku i od tego czasu z każdym dniem stają się coraz bardziej popularni. Gościli m.in. u Marka Sierockiego w programie „Teleexpress”, w ESKA TV w programie „Backstage Party”, „Muzyczna strefa” telewizji ITV. Ich piosenki są nadawane przez takie stacje jak: TV4, ESKA TV, 4funTV, TVP Opole, TV Kaszebe, Amazing TV.
Co powoduje, że tak dobrze sobie radzą? Cóż, są młodzi, zdolni i pełni energii, co mogliśmy poczuć podczas niedzielnego koncertu. Gdyby to jednak nie wystarczyło, to powiem także, że ich muzyka jest bardzo różnorodna stylistycznie, utwory są pełne pasji i młodzieżowego luzu, a teksty „smaczne” i inteligentne. Utwory oryginalne, wciągające, z zaskakującymi wątkami (stylistycznymi i muzycznymi). Ich repertuar jest bardzo wyrazisty i urozmaicony. Słuchając ich, chyba każdy znajdzie „coś’ dla siebie, a to dobrze świadczy o poziomie i możliwościach muzyków z „Horyzontu”.
Ja tam byłam, i z zaskoczeniem stwierdzam, że dobrze się bawiłam!!! Jak się okazuje, nie tylko ja, bo i młodzież podskakiwała w rytm piosenek, a co niektórzy z tej „starszej” młodzieży również energicznie podrygiwali. Brawo dla Organizatorów za trafny wybór gwiazdy wieczoru. Dlatego polecam najnowszą płytę z czystym sumieniem oraz z silnym przekonaniem, że warto ją kupić.