„Cherri, cherri lady…”

Odsłony: 1338

{jcomments on}„Cherri, cherri lady…”

Pamiętacie? Cóż, pewnie nie wszyscy, ale ja pamiętam doskonale.
Ileż to wieczorów, a nawet nocek spędziło się, podrygując w rytm piosenek najsłynniejszego chyba, niemieckiego duetu. Dwóch mega jak na ówczesne czasy, przystojnych panów zawojowało listy przebojów. Nic to, że w odległych latach 80-tych. Wracają teraz i to wracają do Nysy.
Dla jednych banalni, przewidywalni i nudni, dla drugich twórcy pięknych piosenek o miłości, z muzyką łatwo wpadającą w ucho. Modern Talking stał się nie tylko modnym i popularnym zespołem, ale także wyznacznikiem pewnego stylu, z którym utożsamiali się zarówno ich rodacy, jak i spora część innych narodów europejskich ;)
Prosty rytm, chwytliwa melodia, słodki, delikatny głos Thomasa i głośny chórek w refrenie - to miało się pojawiać we wszystkich późniejszych hitach duetu. I jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, Kariera Modern Talking nabrała błyskawicznie tempa i utrzymywała je przez kilka kolejnych lat, ale szybkie powodzenie przyniosło też nieporozumienia między gwiazdami. Rozstali się, próbując zaistnieć oddzielnie, jednak nie udało im się już powtórzyć sukcesu.


A teraz my mamy okazję posłuchać Thomasa Andersa wraz z Modern Talking Band. W dniu 14 września 2013 roku na Stadionie Miejskim w Nysie zagrają największe hity, przy których będzie można powspominać szalone lata 80-te, potańczyć i pośpiewać.
Organizatorem koncertu jest Radio Nysa 103,6 fm. Bilety do nabycia na stronie www.ebilet.pl/bilety.php?id=76742 oraz w wybranych punktach sprzedaży.
Więcej informacji na www.nysa.fm

Miłej zabawy!!!