V ZLOT MIŁOŚNIKÓW RYTMU

Odsłony: 1489

{jcomments on}V ZLOT MIŁOŚNIKÓW RYTMU

Ten festiwal to impreza, która otoczona jest niezwykłą atmosferą. Może właśnie dlatego od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Zresztą bez wątpienia zasłużenie. Co wyróżnia ten festiwal? Nie tylko gorące rytmy, elektryzująca muzyka czy intrygujący artyści. Możemy wziąć udział w warsztatach z rytuału parzenia i picia Yerba Mate.
W Afrykańskiej Wiosce dla Dzieci min.: malowanie twarzy, farbowanie tkanin metodą Batik i szycie z nich etno-ciuchów, nauka afrykańskich piosenek, warsztaty bębenkowe, warsztaty noszenia pakunków na głowie, joga na trawie i wiele,

wiele innych atrakcji. Imprezę zawsze uświetniają niebanalni wykonawcy, nie tylko nasi rodzimi, ale także ci, którzy pochodzą z bardzo daleka. Sukces imprezy to również zasługa organizatorów, którzy dbają o każdy szczegół. Zapewniają wszystko, co niezbędne do dobrej zabawy, w tym także wiele doznań estetyczno – artystycznych. A poza tym ogarnięcie tak dużego przedsięwzięcia to ogromny wysiłek i odpowiedzialność. Warto się tam pojawić, bo rytmy te mają w sobie niesamowity ładunek energii, a atmosfera, która się tam tworzy, jest jedyna w swoim rodzaju. Tańce i muzyka do bladego świtu. Dlatego gorąco zapraszam na kolejną edycję festiwalu. Impreza będzie trwać od 5 do 7 lipca 2013 w Muszli Leśnej - wstęp wolny. (foto: Thomas Quine)