Park zdrojowy wystawiony na sprzedaż

Odsłony: 9325

{jcomments on}Park zdrojowy wystawiony na sprzedaż

Na stronie internetowej domiporta.pl zostały wystawione dwie oferty sprzedaży dawnego parku zdrojowego w Głuchołazach. W ofertach czytamy między innymi:

Oferta 1.

Sprzedaż terenu w Głuchołazach - kurort na pograniczu polsko-czeskim, w najpiękniejszym zakątku Opolszczyzny. Sprzedaż bezpośrednia. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Do sprzedania teren o pow. 7,26 ha wraz z wydanym pozwoleniem na budowę hotelu wraz z funkcją SPA, basenu i projektem odwiertu wód geotermalnych. Teren swym zasięgiem obejmuje park zdrojowy wraz z muszlą koncertową, przepięknym alpinarium, stawem i lasem. Cena 4 050 000 zł

Oferta 2.

Sprzedaż terenu w Głuchołazach - kurort na pograniczu polsko-czeskim, w najpiękniejszym zakątku Opolszczyzny. Do sprzedania teren o pow. 1.74 ha wraz z wydanym pozwoleniem na budowę hotelu z funkcją SPA, basenu krytego i projektem odwiertu wód geotermalnych. Teren sąsiaduje z dawnym parkiem zdrojowym, w którym znajduje się m.in. muszla koncertowa, przepiękne alpinarium, staw ,las, wiele ścieżek spacerowych, rowerowych i innych atrakcji dla turystów. Cena 1 650 000 zł.

Co sądzicie Państwo o tym? Czy gmina odzyska jeszcze te piękne tereny? Czy lepiej żeby pozostały w rekach prywatnych inwestorów?