Największe wydarzenie muzyczne

Odsłony: 1275

{jcomments on}Największe wydarzenie muzyczne

Największe wydarzenie muzyczne w Nysie tuż tuż. Już 14 września na stadionie miejskim koncert Thomasa Andersa i Modern Talking Band. Będziemy mogli usłyszeć największe przeboje tej legendarnej grupy muzycznej oraz przeżyć niezapomniany piknik rodzinny, który towarzyszyć będzie całej imprezie.

 - Przez cały dzień czekać będą na wszystkich specjalne atrakcje – zapowiadała podczas specjalnej konferencji prasowej Anna Głogiewicz, Dyrektor Promocji i Sprzedaży Radia Nysa FM. - Będzie to rodzinny piknik, piękna okazja do spędzenia wspólnie czasu. Dlatego zapraszamy całe rodziny, a dzieci do 10. roku życia będą mogły wejść na imprezę za darmo.

Imprezę poprowadzi Bogdan Fabiański, znany prezenter radiowy, który uraczy wszystkich obecnych swoim setem didżejskim z muzyką z czasów największej świetności grupy Modern Talking. Jako support Thomasa Andersa wystąpi natomiast nyska grupa Horyzont, święcąca coraz większe triumfy na arenach muzycznych w naszym kraju. Około 18:00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru. Oficjalny fanklub przygotował w związku z tym niespodzianki. - Zawsze podczas koncertów Thomasa Andersa mamy tak zwane fan action – mówi Edmund Jakubiszyn z oficjalnego fanklubu Thomasa Andersa. - Także w Nysie przewidzieliśmy coś wyjątkowego, zatem zapraszamy wszystkich do włączenia się w nasz projekt.

Koncert odbywa się również dzięki uprzejmości licznych sponsorów. - Nie ukrywam, że bardzo chętnie włączamy się w działalność kulturalną, bo wiemy jak bardzo potrzebuje ona dofinansowania. - twierdzi Ryszard Urbański ze spółki Dekada Realty, głównego sponsora koncertu. - To wydarzenie w Nysie będzie na pewno wyjątkowe, więc nie może nas na nim zabraknąć.

Mecenasem koncertu jest Powiat Nyski, a organizatorem Radio Nysa 103,6 FM, które poprzez to wydarzenie pokazuje, że nie zamierza zamykać się jedynie na lokalne akcje, ale chce pokazać się na arenie ogólnopolskiej.

Zapraszamy do spędzenia tej aktywnej soboty właśnie w Nysie na Pikniku Rodzinnym z Thomasem Andersem i Modern Talking Band.