Tak mało zabrakło

przez AW
Odsłony: 467

Dzisiaj nasze Seniorki przegrały w meczu z zawodniczkami z Krakowa, które są liderem naszej grupy.

Dwie pierwsze kwarty nasze zawodniczki wygrały zdecydowanie (18-14) i (21-16). Po drugiej kwarcie prowadziliśmy 39 do 30. Nic nie zapowiadało, że w drugiej część meczu sytuacja się odmieni. Trzecia i czwarta kwarta zakończyła się jednak zwycięstwem krakowianek (16-18) i (4-13).  O wyniku meczu zdecydowała mała skuteczność w ostatniej kwarcie. Cały mecz nasz dziewczyny przegrały minimalnie 59 – 61. Szkoda, bo zwycięstwo nad liderem było tak blisko.

Następne spotkanie nasze koszykarki rozegrają na wyjeździe z zespołem AZS AJP II Gorzów Wlkp. 18 lutego 2018 roku.

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Politechnika Korona Kraków 59 : 61 (18:14) (21:16) (16:18) (4:13). (foto: arch.)