Straż Miejska Głuchołazy... pomaga, przypomina, ostrzega...

Odsłony: 1526

{jcomments on}Straż Miejska Głuchołazy... pomaga, przypomina, ostrzega...

Informacja


W związku z czasową zmianą organizacji ruchu w rejonie cmentarza przy ulicy Wyszyńskiego w Głuchołazach, związaną z Dniem Wszystkich Świętych, proszę kierowców o nie parkowanie pojazdów po obydwu stronach ulicy Wyszyńskiego /rejon cmentarza, droga krajowa nr 40/ w dniach od 30.10 do 03.11.2013 roku. Ponadto znajdujące się tam oznakowanie poziome - linia krawędziowa ciągła /wyznaczająca krawędź jezdni, oznacza zakaz wjazdu na pobocze kierującemu pojazdem samochodowym/ a to wiąże się z sankcjami karnymi w postaci utraty 100 złotych i 1 punktu karnego. W dniach 30.10 do 03.11.2013 roku w rejonie cmentarza będzie funkcjonował dodatkowy parking dla pojazdów z oznaczonym kierunkiem jazdy oraz osobami kierującymi ruchem.

 

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z parkingów usytuowanych przy ulicy Wyszyńskiego /hala sportowa GOSiR/ oraz parkingów przy supermarketach /ulica Grunwaldzka i Wyszyńskiego/. Bliskie usytuowanie rynku z miejscami do parkowania również jest do Państwa dyspozycji. W dniu 01.11.2013 roku parkowanie w ww. miejscach jest bezpłatne. Wszelkie próby pobrania opłat proszę zgłaszać do Komisariatu Policji, pod numer telefonu 112 lub najbliższemu patrolowi Policji Państwowej i Straży Miejskiej.

Prosimy też o podporządkowanie się sygnałom i poleceniom wydawanym przez Policję, Straż Miejską oraz osoby kierujące ruchem. Za powstałe utrudnienia przepraszamy, prosząc kierowców o bezpieczną jazdę, wyrozumiałość oraz zachowanie szczególnej ostrożności i spokoju.

SM Głuchołazy

(informacja www.glucholazy.pl)