Spotkanie przedstawicieli sołectw

przez es
Odsłony: 305

Wczoraj w sali remizy strażackiej w Gierałcicach odbyło się coroczne spotkanie sołtysów oraz rad sołeckich naszych wsi z burmistrzem.

Na spotkanie zostały zaproszone także osoby związane z działającymi na terenie gminnych wsi instytucjami oraz niektórzy radni. Tematem spotkania były sprawy związane z realizacją gminnych inwestycji na terenie naszych sołectw i ewentualnymi planami na najbliższe lata. Zebranie było okazją do wymiany poglądów i opinii na temat działań gminy w zakresie gospodarki, szczególnie rolnej, polityki oświatowej, służby zdrowia czy komunikacji publicznej. Zebrane uwagi zgromadzonych na spotkaniu przedstawicieli wsi mogą być wskazówkami do dalszej pracy dla wszystkich osób odpowiedzialnych za działalność i rozwój naszej gminy.