Siatkarze zapraszają

przez AW
Odsłony: 58

Przed nami najważniejsze spotkania sezonu siatkarskiego II ligi !!!

W sobotę 21 kwietnia w hali GOSIR w Głuchołazach odbędzie się 3 mecz fazy PLAY-OUT. Juvenia Głuchołazy podejmie na własnym parkiecie zespół KU AZS Uniwersytet Zielonogórski, początek spotkania o godz. 18 !! Przypominamy, że obecny stan rywalizacji to 1:1 a gra toczy się do 3 zwycięstw. Stawka jest bardzo duża. Wygrana drużyna utrzymuje się w II lidze, natomiast przegrana spada do III ligi. Pierwszy mecz rozpoczyna się w sobotę o godz. 18, natomiast kolejny mecz odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia o godz. 17.

Wartym uwagi jest fakt, że zespół z Zielonej Góry wzmocniony specjalnie na mecze w Głuchołazach zawodnikiem z drużyny WKS Sobieski Arena Żagań Adrianem Bocianowskim - organizuje dla swoich kibiców wyjazd na ten dwumecz.

Dlatego drodzy kibice jesteście nam bardzo potrzebni! Pokażmy wszystkim jak kibicuje się w Głuchołazach i razem stwórzmy wspaniałe widowisko siatkarskie.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na halę w sobotę o godz. 18 oraz w niedzielę o godz.  17:00 !! Emocji na pewno nie zabraknie!!!