GKTBS będzie zarabiał na słupach

przez es
Odsłony: 1481
Głuchołazy rynek
Głuchołazy rynek

Głuchołaskie Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Głuchołazach zamierza zarabiać na słupach.

Szkoda tylko, że ma ich tylko pięć. Pięć słupów ogłoszeniowych stanowi majątek trwały komunalnej głuchołaskiej spółki, która nie zamierza dłużej trzymać swoich słupów darmo. Okazuje się, że pieniądze leżą nie tylko na ulicy, ale także na słupach, które do tej pory stały odłogiem. Teraz każdy słup ogłoszeniowy w Głuchołazach zapracuje na siebie. Pisemne zlecenia umieszczenia ogłoszeń i materiałów reklamowych będzie się składać w sekretariacie GKTBS i dopiero po uiszczeniu opłaty plakat powędruje na słup. Dla lepszej orientacji:
Format plakatu A-3 i mniejsze, cena za rozwieszenie 1 szt. na 1 tydzień - 10,00 zł brutto, kolejne tygodnie - 8,00 zł brutto.
Format plakatu A-2, B-2, cena za rozwieszenie 1 szt. na 1 tydzień - 15,00 zł brutto, kolejne tygodnie - 12,00 zł brutto.
Format plakatu A-1, B-1, cena za rozwieszenie 1 szt. na 1 tydzień - 25,00 zł brutto, kolejne tygodnie - 20,00 zł brutto.
Dodatkowo spółka zastrzega sobie prawo odmowy wieszania plakatów bez podania przyczyny. Niestety, nie wiemy, kto będzie tym wszechwładnym cenzorem i będzie decydował o powieszeniu lub niepowieszeniu materiałów informacyjnych. Profilaktycznie zalecamy, by ci, co podpadli w GKTBS-ie, z plakatami się tam nie wybierali.

Czytaj też: Suszył zioło na strychu

Zobacz też: Chatka myśliwska w październiku

Zobacz również: Gmina zapłaciła za bankiet 21,5 tys. zł

Czytaj też: Mamy pręgierz

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

FB strona 

FB grupa Głuchołazy