Zaniedbane mostki w Parku Zdrojowym w Głuchołazach

przez JW
Odsłony: 249
Głuchołazy mostki
Głuchołazy mostki

Choć Park Zdrojowy w Głuchołazach stanowi oazę spokoju dla turystów i mieszkańców, nie można ignorować alarmującego stanu jego infrastruktury.

Problemem, który wyróżnia się jako szczególnie niebezpieczny, są zaniedbane mostki, które prowadzą przez urocze zakątki parku.

Wielokrotnie nagłaśniany jest fakt, że wiele z tych mostków jest w złym stanie technicznym. Uszkodzone deski, wyrwane elementy - to tylko wierzchołek góry lodowej. Bezczynność władz w tej sprawie staje się coraz bardziej nie do przyjęcia. Ignorowanie problemu staje się równoznaczne z wystawianiem na ryzyko zdrowia osób korzystających z parkowych alejek.

Pogoda, która sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, powinna być okazją do cieszenia się parkiem w pełni. Jednak, zaniedbane mostki stają się przeszkodą w tym idyllicznym obrazie. Kontuzje, które mogą być spowodowane przez uszkodzone konstrukcje, są nie tylko niepożądane, ale wręcz niedopuszczalne.

Apelujemy do władz miejskich o niezwłoczne działania naprawcze. Nie możemy dłużej pozostawiać bez reakcji sytuacji, która stwarza realne zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców i turystów. Każdy dzień zwłoki to potencjalne niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia osób odwiedzających nasz park. Niech zaniedbane mostki nie staną się symbolem braku troski i odpowiedzialności za bezpieczeństwo publiczne.

Czytaj też: Nowa Rada Miejska w Głuchołazach

Zobacz też: Paweł Szymkowicz nowym burmistrzem Głuchołaz

Zobacz również: Nowa rada, nowe wyższe diety

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze

FB strona 

FB grupa Głuchołazy