Pożegnanie Żołnierzy Bundeswehry w Bodzanowie

przez JW
Bodzanów gmina Głuchołazy
Bodzanów gmina Głuchołazy

Dziś w Bodzanowie miało miejsce uroczyste pożegnanie żołnierzy Bundeswehry, którzy od października wspierali naszą gminę w usuwaniu skutków wrześniowej powodzi.

Ponad stu niemieckich żołnierzy, specjalizujących się w pracach sapersko-inżynieryjnych, przybyło z ciężkim sprzętem, aby pomóc w porządkowaniu terenów, budowie mostków oraz umacnianiu dróg i brzegów rzek.

Ich zaangażowanie i solidarność były dla nas ogromnym wsparciem w tym trudnym czasie. Dziękujemy im za profesjonalizm i wysiłek włożony w pomoc lokalnej społeczności. Choć niemieccy żołnierze opuszczają naszą gminę, to wsparcie nie kończy się – polskie wojsko nadal będzie pomagać mieszkańcom w odbudowie po zniszczeniach powodziowych.

Czytaj też: Jaki most ma powstać w Głuchołazach?

Zobacz też: 2,2 miliona złotych dla mieszkańców Głuchołaz – pomoc od Fundacji Radia ZET

Zobacz również: Wiceminister Piotr Borys zapowiada wsparcie finansowe na odbudowę infrastruktury sportowej i turystycznej

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze

FB strona 

FB grupa Głuchołazy

Głuchołazy na YouTube