Głuchołazy orkiestra
Głuchołazy orkiestra
WOŚP w Głuchołazach
es
Odsłony: 152

30 stycznia będzie miał miejsce jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra także w Głuchołazach.

Z powodu pandemii zdecydowano, by impreza odbywała się hybrydowo, tzn. część w realu, a część w Internecie. Aby uświetnić koncert, każdy może wysłać swój filmik z piosenką lub recytacją i on będzie później pokazywany podczas finałowego koncertu. Poza tym wolontariusze tradycyjnie będą kwestować w różnych miejscach naszej gminy, wśród nich będzie np. Kopa Biskupia. Dodajmy jeszcze, że dochód z tegorocznej 30. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczony będzie na diagnozowanie i leczenie wad wzroku u dzieci. (foto: CK Głuchołazy)

 

 

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

Głuchołazy orkiestra
Głuchołazy orkiestra
WOŚP w Głuchołazach
es
Odsłony: 144

30 stycznia będzie miał miejsce jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra także w Głuchołazach. Z powodu pandemii zdecydowano, by impreza odbywała się hybrydowo, tzn. część w realu, a część w Internecie. Aby uświetnić koncert, każdy może wysłać swój filmik z piosenką lub recytacją i on będzie później pokazywany podczas finałowego koncertu. Poza tym wolontariusze tradycyjnie będą kwestować w różnych miejscach naszej gminy, wśród nich będzie np. Kopa Biskupia. Dodajmy jeszcze, że dochód z tegorocznej 30. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczony będzie na diagnozowanie i leczenie wad wzroku u dzieci. (foto: CK Głuchołazy)

 

 

 

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

Głuchołazy Centrum Kultury
Głuchołazy Centrum Kultury
Śmiech pomaga
AW
Odsłony: 163

Z fajną propozycją wystąpiło nasze rodzime Centrum Kultury. Dzisiaj ( 15 stycznia) o godzinie 20:00 wystąpi dla nas KABARET K2. Tytuł przedstawienia zapowiada świetną zabawę (tzw. „jazdę bez trzymanki”). Bilety w cenie 50 zł. Szczegóły na plakacie.

Głuchołazy muszla
Głuchołazy muszla
Pokolędujemy w Muszli
es
Odsłony: 204

Jutro o godzinie 17.00 w Muszli  Leśnej w Głuchołazach odbędzie się koncert kolęd. Wystąpią różni wykonawcy, którzy zaprezentują najpiękniejsze polskie kolędy. Nie ma wątpliwości, że taka muzyka rozgrzeje publiczność w zimowy sobotni wieczór. Szczegóły na plakacie. (foto: CK Głuchołaz)