Odkryj urodę Parku Zdrojowego w Głuchołazach

przez JW
Odsłony: 636
Głuchołazy Park Zdrojowy
Głuchołazy Park Zdrojowy

Zapraszamy do odwiedzenia Głuchołaskiego Parku Zdrojowego, który zachwyca swoim pięknem przez cały rok, a zwłaszcza w maju,

gdy różaneczniki kwitną w pełnej krasie. To magiczne miejsce, gdzie ogromne kwiaty tych roślin przykuwają uwagę i wzbudzają zachwyt odwiedzających. Idealne warunki do sesji fotograficznych sprawiają, że każde zdjęcie staje się niezapomnianą pamiątką.

Dzisiejszy słoneczny dzień był doskonałą okazją do spacerów po parku, pozwolił poczuć bliskość natury i cieszyć się jej urodą. Jednak, aby zachować tę wyjątkową atmosferę, ważne jest, aby troszczyć się o to miejsce poprzez dosadzanie kolejnych pięknych i ciekawych roślin. Inwestycja w kolejne różaneczniki i azalie mogłaby wzbogacić nasz park i przyciągnąć jeszcze większą liczbę odwiedzających.

Przykładem udanej inwestycji w roślinność jest arboretum w Wojsławicach, które przyciąga wielu turystów swoim urokiem i różnorodnością. Podobnie Głuchołaski Park Zdrojowy może stać się nie tylko miejscem spacerów i relaksu, ale także atrakcją turystyczną, której nie można przegapić. Zapraszamy do odkrywania jego piękna i doświadczania magicznych chwil przez cały rok!

Czytaj też: Nowa Rada Miejska w Głuchołazach

Zobacz też: Paweł Szymkowicz nowym burmistrzem Głuchołaz

Zobacz również: Nowa rada, nowe wyższe diety

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze

FB strona 

FB grupa Głuchołazy