GÓRAMI POGRANICZA POLSKO CZESKIEGO EDYCJA SPECJALNA

przez Artykuł nadesłany
Odsłony: 2544

Zapisy od 30 maja 2020 r.

W dzisiejszym trudnym czasie ostrożnie próbujemy wracać do normalności do równowagi fizycznej i duchowej, a trzymając dystans liczymy że dzięki namiastce tego co organizowaliśmy w poprzednich latach, obecnie w dobie walki z koronawirusem będziemy jeszcze bliżej naszych pasji i zamiłowań.

Dlatego zapraszamy do udziału w wyjątkowej edycji Rajdu Górami Pogranicza Polsko - Czeskiego, dostosowanego do obecnej sytuacji, i tęskniąc za normalnością w przyszłość patrzymy z nadzieją. Zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku, mając na uwadze zdrowie  swoje i innych miłośników turystyki oraz aktywnego wypoczynku, tegoroczna propozycja projektu przebiegać będzie wyłącznie na szlakach turystycznych polskiej części naszego regionu. Zadanie rozłożone jest w czasie od 1 czerwca do 30 września 2020 r. lub do wyczerpania puli limitowanej serii medali pamiątkowych.

 

Tegoroczny wyjątkowy medal odzwierciedla obecną trudną sytuację z jaką obecnie mierzy się cały Świat. Dlaczego ? Dlatego że wszyscy tęsknimy za normalnością do tego co znamy i do czego byliśmy przyzwyczajeni. A medal będzie przypominał o tym że nic na tej ziemi nie jest pewne o czym wielu z nas zapomina, będzie także po latach pamiątką historyczną.

 Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną, zastrzegamy sobie zakończenie projektu w dowolnym terminie.

 Regulamin projektu dostosowanego do obecnego sytuacji związanej z walką z koronawirusem  raz formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora : https://ktukol.pl/

 ZAPRASZAMY - KTK KTUKOL - GŁUCHOŁAZY