Rajd Pieszy w Głuchołazach Zapraszamy!

przez JW
Odsłony: 316

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości Głuchołaz na wyjątkowy Rajd Pieszy, który odbędzie się w niedzielę, 26 maja.

To wspaniała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Możecie dołączyć do nas indywidualnie, rodzinnie, czy z paczką przyjaciół – wszyscy są mile widziani!

Trasa Rajdu

Trasa rajdu wynosi około 2 km i przebiegać będzie przez urokliwe zakątki Parku Zdrojowego oraz Parku Krajobrazowego "Góry Opawskie". To idealna okazja, by podziwiać piękno naszej lokalnej przyrody.

Przewodnicy i Start

Przemarsz poprowadzą licencjonowani przewodnicy, którzy zadbają o bezpieczeństwo oraz dostarczą ciekawych informacji na temat mijanych miejsc. Rajd rozpoczyna się na Placu przy fontannie "Amorek" o godz. 13:00, a zakończy się w Muszli Leśnej o godz. 14:30.

Organizator

Rajd jest organizowany przez Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach, które dba o różnorodne wydarzenia kulturalne i rekreacyjne dla mieszkańców.

Zapisy i Pamiątki

Każdy uczestnik otrzyma indywidualny numer startowy, który pomoże nam określić, ilu nas jest. Wcześniejsze zapisy prowadzone są w biurze Centrum Kultury, gdzie wydawane są pamiątkowe buttony/przypinki z numerem startowym. Można zapisać się także bezpośrednio przed rajdem. Posiadanie buttona uprawnia do korzystania z darmowych atrakcji podczas trwania całego Festynu.

Dlaczego Warto?

To doskonała okazja, by spędzić popołudnie w aktywny sposób, cieszyć się pięknem natury i dobrą zabawą. Już dziś serdecznie zapraszamy do zapisywania się i rezerwowania sobie tego terminu.

☀️ Wszystko to już w niedzielę, 26 maja w Głuchołazach - Mieście Orderu Uśmiechu!

Do zobaczenia na rajdzie!

Czytaj też: Maj w bibliotece

Zobacz też: Maj z kulturą w Głuchołazach

Zobacz również: Dni Nysy 2024

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

FB strona