Remont chodnika i schodów koło ośrodka Banderoza w Głuchołazach

przez JW
Odsłony: 1301
Głuchołazy
Głuchołazy

Mieszkańcy Głuchołaz mogą cieszyć się dobrą wiadomością – rozpoczął się długo oczekiwany remont chodnika i schodów w pobliżu ośrodka Banderoza. Prace te są wynikiem wieloletnich starań radnych, którzy interweniowali w tej sprawie w imieniu mieszkańców osiedla 1000-lecia.

Chodnik oraz schody prowadzące do centrum handlowego i dworca PKP oraz PKS były od lat w fatalnym stanie, co stanowiło poważne utrudnienie dla pieszych. Złe warunki infrastrukturalne były szczególnie uciążliwe dla osób starszych oraz dla rodzin z dziećmi. Dzięki rozpoczętym pracom, mieszkańcy będą mogli wkrótce korzystać z bezpiecznej i wygodnej trasy.

Przebudowa obejmuje wymianę nawierzchni chodnika i naprawę schodów. Prace mają na celu poprawę bezpieczeństwa oraz komfortu pieszych, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia jakości życia w tej części miasta.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu, a szczególnie radnym, którzy przez lata zabiegali o ten remont. Mamy nadzieję, że nowa infrastruktura posłuży mieszkańcom przez wiele lat, ułatwiając codzienne podróże do centrum handlowego oraz na dworce PKP i PKS.

Czytaj też: Czy były burmistrz powinien zasiadać w Komisji Skarg Wniosków i Petycji?

Zobacz też: Czy tak powinno wyglądać głosowanie w Budżecie Obywatelskim?

Zobacz również: Nowa rada, nowe wyższe diety

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze

FB strona 

FB grupa Głuchołazy