Czy GKS Głuchołazy przetrwa?

przez JW
Odsłony: 480
Głuchołazy stadion
Głuchołazy stadion

Na stronie klubu sportowego GKS Głuchołazy pojawiła się istotna informacja dotycząca ostatniego zebrania sprawozdawczo-wyborczego.

W spotkaniu uczestniczyło jedynie 20 osób, co pokazuje niewielkie zaangażowanie członków klubu w procesy decyzyjne.

Po przedstawieniu i omówieniu sprawozdań, zarząd kończący swoją kadencję otrzymał absolutorium, jednak nie udało się wyłonić nowego zarządu spośród obecnych uczestników. Żaden z członków ustępującego zarządu nie zgodził się na kandydowanie na nową kadencję.

W związku z zaistniałą sytuacją zdecydowano o zwołaniu kolejnego zebrania, które ma na celu ponowną próbę wyboru nowego zarządu. Zebranie odbędzie się w sobotę 22 czerwca o godzinie 17:00.

Jeżeli podczas kolejnego zebrania nie uda się wybrać nowych kandydatów do zarządu, nad klubem zawiśnie groźba rozwiązania. Po 79 latach działalności, klub może nie przystąpić do rozgrywek, co oznaczałoby koniec jego funkcjonowania.

Sytuacja jest niezwykle poważna i wymaga szybkich działań ze strony całego środowiska piłkarskiego oraz wsparcia władz samorządowych, aby uniknąć najgorszego scenariusza. Apelujemy do wszystkich sympatyków klubu oraz mieszkańców Głuchołaz o aktywne wsparcie i zaangażowanie w nadchodzące zebranie.

Czytaj też: Czy były burmistrz powinien zasiadać w Komisji Skarg Wniosków i Petycji?

Zobacz też: Czy tak powinno wyglądać głosowanie w Budżecie Obywatelskim?

Zobacz również: Kulisy przyjęcia uchwały o podniesieniu diet radnym

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze

FB strona 

FB grupa Głuchołazy