Udany początek walki o finał MP 3x3. Chrobry Basket drugi w Lesznie

przez JW
Głuchołazy koszykówka
Głuchołazy koszykówka

Seniorki MUKS Chrobry Basket Głuchołazy rozpoczęły rywalizację o finał Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3 w kategorii U23.

Pierwszy turniej cyklu odbył się w Lesznie i zakończył się bardzo dobrym wynikiem dla zespołu z Głuchołaz.

Głuchołazianki zajęły drugie miejsce, prezentując równą i skuteczną grę przez cały turniej. W drodze do finału pokonały drużyny z Gdańska oraz Swarzędza, potwierdzając swoją wysoką dyspozycję.

O zwycięstwie w turnieju zadecydował finał, który dostarczył dużych emocji. Zespół z Głuchołaz po zaciętej walce przegrał minimalnie z drużyną z Poznania – o wyniku rozstrzygnęła dogrywka.

Dla młodego zespołu to jednak bardzo dobry sygnał na początku rywalizacji. Drugie miejsce w silnie obsadzonym turnieju pokazuje, że drużyna ma realne ambicje, by walczyć o miejsce w finałach Mistrzostw Polski.

Kolejna okazja do zdobycia punktów i poprawienia pozycji nadejdzie już wkrótce. Następny turniej Grand Prix odbędzie się w Tychach.

Skład MUKS Chrobry Basket Głuchołazy (3x3 U23):
Natalia Jankowska, Michalina Walczak, Antonina Kończak, Martyna Kupczyk.

#GlucholazyEu #GłuchołazyEu #portalGlucholazyEu

Czytaj też: Projekt nowego peronu w centrum Głuchołaz oficjalnie wpisany do przetargu

Zobacz też: Most huśtany z opóźnieniem. Remont alejki trwa, a na most wciąż czekamy

Zobacz również: Dworzec autobusowy zmienia lokalizację. Rusza przebudowa przy ul. Wyszyńskiego

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

FB strona 

FB grupa Głuchołazy

Głuchołazy na YouTube