Order Uśmiechu dla Martyny Wojciechowskiej

przez JW
Odsłony: 2332
Głuchołazy Martyna Wojciechowska
Głuchołazy Martyna Wojciechowska

Podróżniczka, himalaistka i dziennikarka, Martyna Wojciechowska, została właśnie uhonorowana jednym z najbardziej prestiżowych odznaczeń w świecie – Orderem Uśmiechu.

To zaszczytne wyróżnienie zostało jej wręczone dzisiaj, 21 września, w Głuchołazach, w trakcie uroczystej ceremonii.

Martyna Wojciechowska to kobieta, która od lat inspiruje i fascynuje swoimi niezwykłymi podróżami oraz zaangażowaniem w działalność społeczną. Jednak to nie tylko jej osiągnięcia w dziedzinie podróżowania i zdobywania najwyższych szczytów Himalajów budzą podziw, ale również jej oddanie sprawom dzieci oraz promowanie wartości, które są nam wszystkim bliskie.

Martyna Wojciechowska podróżuje nie tylko po geograficznych zakątkach świata, ale przede wszystkim do serc ludzi. Jej pasja, odwaga i nieustające dążenie do spełniania marzeń stanowią inspirację dla wielu osób, niezależnie od wieku. Martyna udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia można realizować bez względu na okoliczności.

Order Uśmiechu, przyznawany przez Kapitułę Orderu, to wyróżnienie, które docenia działalność na rzecz dzieci i młodzieży oraz promowanie wartości przyjaźni, miłości i solidarności międzyludzkiej. Dla Martyny Wojciechowskiej to zaszczytne wyróżnienie jest dowodem uznania dla jej wieloletniego zaangażowania w pomoc dzieciom i działalności charytatywnej.

Ceremonii wręczenia Orderu Uśmiechu, tradycyjnie towarzyszył rytuał wypicia soku z cytryny, który laureatka musiała przełknąć z uśmiechem. 

Dla Martyny Wojciechowskiej Order Uśmiechu to nie tylko wyróżnienie, ale także motywacja do dalszej działalności na rzecz dzieci i młodzieży oraz kontynuowania jej niezwykłych podróży, które przynoszą uśmiech na twarzach wielu ludzi na całym świecie. Jej życiowa filozofia udowadnia, że każdy z nas może mieć wpływ na świat i sprawić, że stanie się lepszym miejscem. Gratulujemy Martynie tego zaszczytnego wyróżnienia i życzymy jej dalszych sukcesów w działalności społecznej oraz niezapomnianych przygód podczas podróży!

Czytaj też: Wrzesień z kulturą w Głuchołazach

Zobacz też: Chór Capricolium wystąpi w Głuchołazach!

Zobacz również: Ciekawe imprezy w Głuchołazach

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

FB strona 

FB grupa Głuchołazy

Głuchołazy na YouTube