Dobre wieści dla mieszkańców Głuchołaz Hala GOSiR doczeka się remontu!

przez JW
Odsłony: 408
Głuchołazy hala GOSiR
Głuchołazy hala GOSiR

Mieszkańcy Głuchołaz mają powody do radości!

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej, prawdopodobnie zostanie podjęta kluczowa decyzja dotycząca przyszłości naszej lokalnej społeczności. Chodzi o remont hali GOSiR, miejsca, które stanowi serce sportowego życia miasta.

Hala GOSiR od dawna spełnia ważną rolę w naszym społeczeństwie. To tu odbywają się zawody sportowe, lekcje wychowania fizycznego dla uczniów szkoły podstawowej, a także treningi naszych ulubionych klubów sportowych. To nie tylko miejsce rywalizacji, ale również integracji i wspólnego spędzania czasu.

W ramach długo oczekiwanego remontu, hala sportowa otrzyma wiele nowych udogodnień, które z pewnością przyciągną jeszcze większą liczbę miłośników sportu. Jednym z kluczowych elementów modernizacji będzie nowy parkiet, który zapewni doskonałe warunki do gry i treningów. Nowe oświetlenie sprawi, że zawody będą jeszcze bardziej widowiskowe, a nowe nagłośnienie pozwoli na wygodniejsze i efektywniejsze prowadzenie imprez sportowych i kulturalnych.

Jest to inwestycja warta około 700 tysięcy złotych, ale mamy również wspaniałe wieści odnośnie dofinansowania. Ministerstwo Sportu zadeklarowało wsparcie projektu aż w 50 procentach!

Po przeprowadzonym remoncie hala GOSiR stanie się miejscem, które wprowadzi nowe standardy dla przeprowadzanych zawodów sportowych. To także przestrzeń, w której będziemy mogli być jeszcze bardziej aktywni i zdrowi. Cieszymy się, że nasi lokalni liderzy podjęli tę ważną inicjatywę i stawiają na rozwijanie sportowej pasji mieszkańców Głuchołaz.

To naprawdę ekscytujący moment dla naszej społeczności. Trzymajmy kciuki, aby decyzja Rady Miejskiej była pozytywna, a remont hali GOSiR stał się rzeczywistością!

Czytaj też: Wrzesień z kulturą w Głuchołazach

Zobacz też: Chór Capricolium wystąpi w Głuchołazach!

Zobacz również: Order Uśmiechu dla Martyny Wojciechowskiej

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

FB strona 

FB grupa Głuchołazy

Głuchołazy na YouTube