Budżet Obywatelski Gminy Głuchołazy 2024

przez JW
Odsłony: 826
Głuchołazy,
Głuchołazy,

Rozpoczynamy kolejną edycję Budżetu Obywatelskiego Gminy Głuchołazy na rok 2024!

To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego to Ty - mieszkaniec, masz szansę bezpośrednio wpływać na kształtowanie budżetu i decydować o tym, jakie projekty zostaną zrealizowane w naszej wspólnocie.

W tegorocznej edycji na Budżet Obywatelski Gminy Głuchołazy przeznaczono kwotę 240 000,00 zł. To wsparcie, które może być przeznaczone na inwestycje, wydarzenia kulturalne, sportowe, społeczne i wiele innych. Wszystko zależy od Waszych pomysłów i zaangażowania.

Jak to działa?

Od 5 stycznia 2024 r. do 2 lutego 2024 r. każdy mieszkaniec Miasta i Gminy Głuchołazy ma szansę zgłosić swoje pomysły. 

Liczy się każda inicjatywa obywatelska, która przyczyni się do rozwoju miasta, sołectw i zaspokojenia potrzeb mieszkańców. To doskonała okazja, aby wprowadzić pozytywne zmiany i uczestniczyć w kształtowaniu przyszłości naszej społeczności.

Jak możesz zgłosić swój pomysł?

Wszystko jest bardzo proste! Odwiedź stronę internetową Budżetu Obywatelskiego Gminy Głuchołazy lub odwiedź urząd miasta, aby uzyskać formularz zgłoszeniowy. Tam możesz opisać swoją propozycję, określić cele projektu i jakie korzyści przyniesie mieszkańcom.

Wspólnie decydujemy o przyszłości

Głosowanie na najlepsze projekty odbędzie się po zakończeniu okresu składania propozycji. Projekty z największą liczbą głosów zostaną uwzględnione do realizacji. To właśnie Ty, razem z innymi mieszkańcami, masz szansę kształtować naszą rzeczywistość.

Wierzymy, że dzięki współpracy i zaangażowaniu naszej społeczności, powstaną projekty ważne dla wszystkich. To czas, aby dać wyraz swoim potrzebom i przyczynić się do tworzenia lepszego jutra dla Gminy Głuchołazy. Zgłoś swój pomysł, bądź aktywny i wspólnie z nami buduj lepszą przyszłość!

Czytaj też: Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Głuchołazach

Zobacz też: Pożar w Burgrabicach

Zobacz również: Zapomniana perełka europejskich basenów

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

FB strona 

FB grupa Głuchołazy

Głuchołazy na YouTube