Zagłosuj na dwa nowe murale w Głuchołazach

przez JW
Odsłony: 312
Głuchołazy mural
Głuchołazy mural

Nie zwlekaj, poniedziałek to ostatni dzień kiedy możemy zagłosować w budżecie obywatelskim gminy Głuchołazy.

W kategorii duże projekty zostało zgłoszonych sześć zadań. Jeśli jeszcze nie głosowałeś/aś prosimy o wsparcie projektu wykonania dwóch nowych murali miejskich. To zadanie numer 3 (kod 3). Tak możemy zmieniać nasze miasto, aby było jeszcze piękniejsze! Murale są niezwykłą metodą, która dodaje koloru, życia i charakteru naszej przestrzeni miejskiej. Niech nasze ulice stają się płótnem dla artystów, którzy swoimi dziełami inspirują, wzruszają i przyciągają uwagę przechodniów. Zaprośmy więcej artystów do współpracy, aby razem tworzyć miejsca, w których chce się być i które budzą poczucie dumy z naszego miasta! Jak zagłosować:

Wystarczy przejść na stronę https://glucholazy.pl/7114/108/duze-projekty.html

Tam wystarczy wybrać opcję 3 (kod 3) i kliknąć "przejdź dalej" na dole strony. Potem wypełniamy krótki formularz z imieniem, nazwiskiem i tak dalej oraz wyrażamy zgody. Na koniec, klikamy "zagłosuj" po prawej stronie na dole. To naprawdę proste! Oddanie głosu zajmie tylko chwilę, a Wasze wsparcie będzie dla nas bezcenne! Dziękuję z góry!

Przypominamy, że w głosowaniu mogą brać udział dzieci.

Można zagłosować na jedno zadanie z kategorii „duże projekty” i jedno zadanie z kategorii „małe projekty”.