Czy tylko maskotka i ręcznik?

przez es
Odsłony: 2142

Władze naszej gminy postanowiły obdarować wszystkich małych mieszkańców

urodzonych po 1 października tego roku i zameldowanych w gminie Głuchołazy drobnym upominkiem, który podkreśli, jak cennym są dzieci prezentem nie tylko dla rodziców, ale i całej społeczności. Na początku do maluszków trafi maskotka przytulanka i ręcznik kąpielowy. Upominki już można odbierać w urzędzie w wydziale promocji.

Mamy jednak nadzieję, że polityka prorodzinna w naszej gminie pójdzie dalej i na jednorazowym prezencie się nie skończy. Podczas najbliższej sesji głosowany będzie przecież projekt uchwały zamrażającej na obecnym poziomie wysokość opłat za żłobek. Przyjęcie tego projektu na pewno będzie dla rodziców miłym prezentem i może bardziej pożądanym niż ręcznik i pluszak. Trzymamy kciuki za to, że radni właściwie zagłosują i przyjdą z pomocą wyludniającej się gminie.