Wyścig Dziecięcy już 3 września!

przez JW
Odsłony: 536
Głuchołazy wyścigi górskie
Głuchołazy wyścigi górskie

Jeżeli szukasz idealnej okazji, aby połączyć radość zabawy z dawką zdrowej rywalizacji dla swojego dziecka,

to masz szczęście! Nadchodzi Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2023, a w jego ramach niezwykłe wydarzenie – Wyścig Dziecięcy na rowerach! Przygotujcie się na niesamowitą dawkę emocji, sportu i uśmiechów – 3 września 2023 roku to data, którą warto zaznaczyć w kalendarzu.

Start i meta: 

Impreza odbędzie się w malowniczym miejscu Głuchołazy, dokładnie przy ul. Jana Pawła II na wysokości hotelu Sudety. Start i meta zostały wyznaczone w tym miejscu, aby stworzyć wyjątkową atmosferę, która skupi się wokół sportowych emocji i wspólnej zabawy.

Rozpoczęcie Wyścigu Dziecięcego

Dziecięcy wyścig będzie miał swój unikalny charakter, skupiający się na równowadze między sportową rywalizacją a radosną zabawą. Starty dzieci w różnych kategoriach wiekowych są zaplanowane 15 minut po rozpoczęciu wyścigu głównego, czyli około godziny 12:40. To moment, w którym maleńcy zawodnicy dostaną szansę poczuć dreszczyk emocji towarzyszący prawdziwym zawodom.

Kategorie wiekowe: Dystanse dla małych kolarzy

Organizatorzy pomyśleli o każdym wieku i umiejętnościach młodych rowerzystów. W zależności od wieku dzieci, przewidziano następujące kategorie:

Zabawa Rowerowa – Dystans 200 m: Dla dzieci w wieku do 5 lat włącznie.

Zabawa Rowerowa – Dystans 400 m: Dla dzieci w wieku 6-7 lat włącznie.

Zabawa Rowerowa – Dystans 800 m: Dla dzieci w wieku 8-10 lat włącznie.

Zabawa Rowerowa – Dystans 1200 m: Dla dzieci w wieku 11-13 lat włącznie.

Trasa wyścigu dziecięcego zostanie oznaczona na obszarze miasteczka sportowego Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2023, w okolicach hotelu Sudety. Organizatorzy będą elastyczni, dostosowując długość trasy do wieku uczestników oraz warunków atmosferycznych, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort małym kolarzom.

Zapisy i dekoracja

Jeśli Twoje dziecko jest gotowe na wyjątkową przygodę, zapisy odbędą się w dniu zawodów, w godzinach od 9:00 do 12:00, obok Hotelu Sudety przy ul. Jana Pawła II. Dla najlepszych z najlepszych, dekoracja odbędzie się o godzinie 15:00, kiedy to nagrodzeni zostaną młodzi bohaterowie zmagający się na dwóch kółkach.

To niezwykłe wydarzenie to doskonała okazja, aby zaszczepić w dzieciach miłość do ruchu i sportowej rywalizacji, jednocześnie zapewniając im niezapomniane chwile radości. Przygotujcie swoje rowerki, załóżcie kaski i dołączcie do nas 3 września na ul. Jana Pawła II w Głuchołazach. Organizatorem imprezy jest KTK KTUKOL – GŁUCHOŁAZY.