Słowiańska Noc Bibliotek w Głuchołazach

przez JW
Odsłony: 645
Głuchołazy biblioteka
Głuchołazy biblioteka

Cześć, miłośnicy książek i kultury! To już kolejny raz, kiedy nasza biblioteka przyłącza się do akcji - Noc Bibliotek.

W programie wydarzenia czekają fascynujące atrakcje:

Spotkanie autorskie z Martiną Manderą - Rzepczyńską

Rozpoczynamy od godziny 17:00, gdzie będziecie mieli okazję poznać Martinę Manderę - Rzepczyńską, utalentowaną pisarkę, historyczkę oraz pasjonatkę średniowiecza i słowiańszczyzny. Martina to autorka dwóch niezwykłych książek "Opowieści Baby Tiny. Mitologia słowiańska dla dzieci". Opowieści te zabiorą Was w fascynującą podróż do tajemniczego świata słowiańskiej mitologii.

Warsztaty plastyczne prowadzone przez autorkę

O 18:00 rozpoczną się warsztaty plastyczne prowadzone przez samą autorkę. To wyjątkowa okazja, aby stworzyć własne dzieła inspirowane mitologią słowiańską. Jednak pamiętajcie, że na tę część Nocy Bibliotek obowiązują wcześniejsze zapisy.

Słowiańska Gra Miejska

Od godziny 19:00 do 21:00 czeka na Was Słowiańska Gra Miejska! To, co nasi Czytelnicy kochają najbardziej. Rodziny i drużyny otrzymają mapki i ruszą w miasto, aby odnaleźć punkty i wykonać zadania związane z mitologią słowiańską - bogów i demonów. To doskonała okazja, aby świetnie się bawić i jednocześnie poznać tajemnice słowiańskiej kultury. A wszystko to będzie miało miejsce pod osłoną nocy, co doda wyjątkowego uroku tej przygodzie!

Słowiańska Noc Bibliotek to wydarzenie skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, całych rodzin i grup przyjaciół. Niezależnie od wieku, każdy znajdzie coś dla siebie podczas tej magicznej nocy.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w Słowiańskiej Nocy Bibliotek, która obiecuje być niezapomnianym doświadczeniem! Szczegółowe informacje oraz zapisy można dokonać drogą mailową na adres promocja@bibliotekaglucholazy.pl lub osobiście w dziale dla dzieci i młodzieży.

Przyjdźcie i zanurzcie się w fascynującym świecie mitologii słowiańskiej!

Czytaj też: Niezwykła prezentacja artystyczna w Centrum Kultury w Głuchołazach!

Zobacz też: Szkoła w Ameryce

Zobacz również: Październik z kulturą w Głuchołazach

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

FB strona 

FB grupa Głuchołazy

Głuchołazy na YouTube