Głuchołaski Bieg Górski 2023

przez JW
Odsłony: 773
Głuchołazy Bieg Górski
Głuchołazy Bieg Górski

Zbliża się niezwykłe wydarzenie sportowe, na które wszyscy fani biegania czekają z niecierpliwością!

Już w ten weekend, w sobotę, 24 września 2023 roku, odbędzie się Głuchołaski Bieg Górski 2023. To impreza, która od lat przyciąga zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem.

Start i meta biegu, jak co roku, zostaną umiejscowione w pięknym otoczeniu Muszli Leśnej w Głuchołazach. To malownicze miejsce w sercu natury, które stanowi doskonałe tło dla rywalizacji sportowej.

Głuchołaski Bieg Górski to wyjątkowa okazja do sprawdzenia swoich sił w biegu terenowym. Zawodnicy będą mieli do wyboru trzy różne dystanse do pokonania: 5 km, 10 km i imponujące 15 km. To świetna okazja, by wybrać trasę dostosowaną do swojego poziomu zaawansowania i cieszyć się bieganiem w otoczeniu pięknej przyrody.

Nie tylko dorośli będą mieli okazję do rywalizacji. Organizatorzy przygotowali także biegi dla dzieci i młodzieży, na których młodsza generacja biegaczy będzie mogła ścigać się na dystansach do 1000 metrów. To znakomita okazja, by wprowadzić najmłodszych do zdrowego stylu życia i promować aktywność fizyczną od najmłodszych lat.

Jeśli nie jesteś zawodowym biegaczem, nie martw się! Impreza ta to nie tylko rywalizacja, ale również doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, kibicowania i dopingowania innych uczestników. Atmosfera tego wydarzenia jest zawsze niesamowita, pełna pozytywnej energii i sportowej pasji. 

Zatem już teraz zaznaczcie datę w swoim kalendarzu – 24 września 2023 roku, Głuchołaski Bieg Górski 2023. To będzie niezapomniane wydarzenie, które połączy pasjonatów biegania, przyrody i zdrowego stylu życia. Nie przegapcie tego fantastycznego dnia pełnego sportowej ekscytacji! Zapraszamy do kibicowania i wspólnego świętowania ducha sportu.

Czytaj też: Wrzesień z kulturą w Głuchołazach

Zobacz też: M. Wojciechowska w Głuchołazach

Zobacz również: Ciekawe imprezy w Głuchołazach

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

FB strona 

FB grupa Głuchołazy

Głuchołazy na YouTube