Nowe miejsca w żłobku w Głuchołazach

przez JW
Odsłony: 975
Głuchołazy żłobek
Głuchołazy żłobek

Mamy dobrą wiadomość dla rodziców.

Żłobek Miejski w naszym mieście będzie wkrótce mógł rozszerzać swoją ofertę o 40 nowych miejsc dla dzieci. Jest to odpowiedź na problem, z którym wielu rodziców się borykało, próbując znaleźć odpowiednią opiekę dla swoich maluchów. Gmina Głuchołazy zdołała pozyskać zewnętrzne dofinansowanie z programu "Maluch+", które ma pokryć zarówno koszty tworzenia nowych miejsc, jak i ich utrzymanie.

Co roku Żłobek Miejski w Głuchołazach musiał odmawiać przyjęcia wielu dzieci z powodu ograniczonej liczby dostępnych miejsc. Jednak teraz dzięki wsparciu finansowemu z programu "Maluch+", ta sytuacja ulegnie zmianie.

Całkowita kwota dofinansowania wynosi 1 189 273 zł, co jest znaczącą inwestycją w rozwijający się żłobek w Głuchołazach. Ponadto, zapewniono środki w wysokości 1 203 840 zł na utrzymanie i funkcjonowanie nowych miejsc dla dzieci. To oznacza, że te miejsca nie tylko zostaną utworzone, ale także będą działać stabilnie.

Oczekujemy z zainteresowaniem otwarcia nowych miejsc w Żłobku Miejskim w Głuchołazach. To ważny krok w kierunku poprawy dostępności opieki nad dziećmi w naszej społeczności. Dla wszystkich rodzin z małymi dziećmi, to dobra informacja i szansa na zapewnienie swoim dzieciom odpowiedniej opieki.

Czytaj też: Co ze śmieciami z Konradowa?

Zobacz też: Przebudowa drogi krajowej 40 nabiera tempa w Głuchołazach!

Zobacz również: Władzom Głuchołaz marzą się kajaki

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

FB strona 

FB grupa Głuchołazy

Głuchołazy na YouTube