Przemysław Kanarski kandydat na Burmistrza Głuchołaz

przez glucholazy
Odsłony: 1380
Głuchołazy Przemysław Kanarski
Głuchołazy Przemysław Kanarski

Przemysław Kanarski, 38-letni kandydat na stanowisko burmistrza Głuchołaz, jest doświadczonym liderem mieszkającym od urodzenia w gminie Głuchołazy.

Przez 8 lat pracował jako wice-dyrektor w Zespole Placówek Specjalnych w Nysie, gdzie zarządzał Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym i Socjoterapii. Jego więź z Głuchołazami sięga lat dzieciństwa, co pozwala mu na szeroki wgląd w problemy zarówno miejskie, jak i wiejskie części gminy. Kanarski, magister resocjalizacji z Uniwersytetu Opolskiego i absolwent studiów podyplomowych w zakresie zarządzania biznesem, posiada solidne podstawy edukacyjne do pełnienia roli burmistrza.

Jako prezes fundacji aktywnie uczestniczy w projektach społecznych i sportowych województwa opolskiego, zdobywając praktyczną wiedzę o potrzebach samorządu i mieszkańców. Kandydat prowadzi również kawiarnie. Doświadczenie biznesowe uzupełnia jego umiejętności zarządzania, co czyni go silnym kandydatem na stanowisko burmistrza.

Kanarski zadeklarował gotowość do udziału w debacie z innymi kandydatami na burmistrza Głuchołaz. Jego doświadczenie zawodowe, zaangażowanie społeczne i troska o lokalną społeczność stanowią solidne fundamenty dla ewentualnej kadencji na tym stanowisku.

Zapraszam do zapoznania się z programem wyborczym Przemysława Kanarskiego, dostępnym pod adresem www.przemyslawkanarski.pl