Bierzemy udział w kształtowaniu przyszłości gminy Głuchołazy!

przez JW
Odsłony: 971
Głuchołazy Urząd Miejski
Głuchołazy Urząd Miejski

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Głuchołazy na ważne spotkania konsultacyjne,

które odbędą się w dniu 7 listopada w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Głuchołazach. To doskonała okazja, aby wziąć udział w kształtowaniu przyszłości naszej gminy i wyrazić swoje opinie oraz sugestie.

Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie poświęcone omówieniu projektu Strategii Rozwoju Gminy Głuchołazy na lata 2024-2030. Ta strategia jest kluczowym dokumentem określającym kierunek rozwoju naszej gminy na najbliższe lata. Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne, dlatego serdecznie zachęcamy do udziału w dyskusji na ten temat.

Kolejne spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 i będzie poświęcone projektowi Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Głuchołazy na lata 2024-2030. Rewitalizacja to proces ożywiania i poprawy jakości życia naszej społeczności poprzez inwestycje w infrastrukturę, kulturę i środowisko. Wasze uwagi i sugestie dotyczące tego programu mogą wpłynąć na jego skuteczność i korzyści, jakie przyniesie naszej gminie.

Podczas obu spotkań będziecie mieli okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami, sugestiami i pomysłami dotyczącymi tych ważnych dokumentów. Wasze uwagi są nieocenione i mogą przyczynić się do lepszego rozwoju naszej gminy.

Zapraszamy, abyście dołączyli do nas w dniu 7 listopada i wzięli udział w tych istotnych konsultacjach. Wasza aktywność może mieć realny wpływ na przyszłość Gminy Głuchołazy. Podzielcie się swoimi uwagami i pomóżcie nam tworzyć lepsze jutro!

Czytaj też: Czesi chcą inwestować w kolej

Zobacz też: Czy gmina Głuchołazy będzie wspierać budowę nowego hospicjum w Nysie?

Zobacz również: Złapany na gorącym uczynku: 124 km/h w miejscowości z limitem 50 km/h

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

FB strona 

FB grupa Głuchołazy

Głuchołazy na YouTube